O NÁS

STRONGREAL je realitná kancelária s aktívnym a úspešným pôsobením na slovenskom realitnom trhu. Máme dostatok odborných znalostí a dôverne poznáme obchodné prostredie, v ktorom sa pohybujeme.

  • Náš pracovný tím sa postupne po 5 rokoch sformoval do zohratej partie ľudí so skúsenosťami, ľudí, ktorí sú našim klientom plne k dispozícii. Kladieme mimoriadny dôraz na osobné stretnutia s Vami, našimi klientmi, lebo len to nám dáva možnosť byť individuálny a nájsť pre Vás najlepšie riešenie.
  • Kladieme maximálny dôraz na seriózny a profesionálny prístup, tak aby sme pre klientov priniesli efektívne, rýchle a optimálne riešenie.

  • Pracujeme s nehnuteľnosťami až po obhliadke našimi realitnými maklérmi, po dohodnutí obchodných podmienok s predávajúcim a najmä po dôkladnom preverení predávanej nehnuteľnosti. Naša ponuka je vždy aktuálna a každý predávajúci má istotu, že sa s jeho nehnuteľnosťou pracuje zodpovedne, kvalitne a profesionálne.
  • Všetky naše zmluvy sú pripravené na profesionálnej úrovni a spĺňajú všetky zákonné a právne náležitosti, ktoré presne stanovujú práva a povinnosti všetkých zúčastnených strán.
  • Náš prístup je transparentný, preto vždy viete, za akých podmienok pracujeme a výška našich sprostredkovateľských provízií nie je tajomstvom. Nárok na sprostredkovateľskú províziu nám vzniká až po úspešnej realizácii konkrétneho obchodného prípadu.
  • Veríme, že splníme všetky Vaše očakávania natoľko, aby ste nás s čistým svedomím odporučili všetkým svojim známym, priateľom, obchodným partnerom a rodine.